Наш ліцей

ГОЛОВНА МЕТА нашого ліцею – забезпечення реалізації прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування поколінь життєво компетентних громадян України, здатних навчатися впродовж життя, проектувальників свого життя. Наша школа – навчальний заклад для тих, хто бажає досягти успіхів у житті.

ПРІОРИТЕТИ:

• Забезпечення компетентного підходу до розвитку особистості;
  • Реалізація ідей педагогіки життєтворчості в системі шкільної освіти;
  • Забезпечення рівного доступу для якості освіти;
  • Тісна співпраця у ланці вчитель -учні -батьки.

НАШЕ ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ: допомогти учням оволодіти технологіями життєтворчості, компетентно обрати власний шлях, тому наш ліцей – навчальний заклад для тих, хто бажає досягти успіхів у житті.

Ми визначаємо основною метою своєї діяльності виховання  інтелігентної, здорової, творчої компетентної особистості – носія національних цінностей, загальнолюдських, наукових, філософських надбань, яка живе в гармонії з природою і сама з собою.